טיפים מנצחים לבחירת תפריט לאירוע

כשאתם נגשים לבחור תפריט לאירוע, מאד חשוב שהבחירה שלכם תהיה שלמה ושתאהבו את מה שאתם אוכלים. מעבר לכך, מאד חשוב שהתפריט יתאים לכל האילוצים שיהיו לכם באירוע.

בחרו תפריט חלבי או בשרי

במסגרת תפריט כשר, או שהוא חלבי או שהוא בשרי. חשוב מאד להגיע מגובשים בבחירתכם, אף על פי שניתן בהחלט להגיע עם ראש פתוח לשני הכיוונים ולבחור בתפריט שמאכליו מצאו חן בעיניכם יותר מכל. בדרך זו, אתם מבטאים, למעשה, את מה שאתם הכי אוהבים בקייטרינג אותו בחנתם. וכיצד מתרגמים זאת להצלחה גם בקרב האורחים שלכם, אתם שואלים?

בחרו בסוג ההכשר הרצוי

לא בכל אולם אירועים בצפון או גן אירועים בחיפה יתאפשר לכם לבחור את סוג ההכשר. בדרך כלל יגידו לכם שהקייטרינג עובד בהכשר X (בד"צ, לנדאו, מהדרין, וכד'), ואתם תצטרכו להחליט אם זה מתאים לכם. באולמות שעובדים עם כמה סוגי קייטרינג, ניתן להחליט להשתמש באחד מהם על פי סוג ההכשר שרצוי לכם. אם צפוי להגיע קהל דתי וחרדי בתפוצה רבה, מומלץ להזמין את עיקריו לפגישה מקדימה, שם תדונו בסוג ההכשר הרצוי ביותר עבור האירוע שלכם.

בחרו במנות נפוצות באירועים

מנות שעיקרן לא נראה בדרך כלל באירועים לא יגרמו ל- BUZZ ברצוי בקרב האורחים, והשולחנות ייוותרו מלאים. על מנת שהאורחים יביעו עניין במה שאתם מגישים להם לשולחן, רצוי לוודא שהמנות שניתנות הן מנות אירועים ידועות שנהוגות להיות מוגשות באירועים דומים לאלו שלכם במסגרת גני אירועים בצפון.

מאידך, בחרו במספר מנות מקוריות

המקוריות חשובה לא פחות מהצגת מנות נפוצות באירועים. כל אורח ואורחת רוצים שיחדשו להם, ולא רק יגרמו להם לחשוב שהם הגיעו לעוד אירוע קייטרינג מני רבים. לכן, מאד מומלץ לוודא כי חברת הקייטרינג שתשרת אתכם במסגרת גן אירועים בחיפה – תספק מספר מנות מקוריות המעידות על חדשנות. זה יכול להיות המנות המוכרות מהאירועים שעוטרו וקושטו באופן מיוחד, או מנות חדשות לחלוטין. באופן זה אתם מבטיחים כי כל מה שיוגש במסגרת אולמות אירועים בחיפה יהיה ערב לחיכם של הסועדים, והם גם יחושו עניין רב במה שהם טועמים ואוכלים. כך, תבטיחו הצלחה רבתי בתחום הקייטרינג במסגרת גן אירועים בצפון.