מה עדיף? קייטרינג בשרי או חלבי לחתונה?

מבחינה פונקציונאלית – הם שקולים, כשלכל אחד יש את היתרון והחיסרון המובהקים שלו. לכן, אנו ממליצים לקרוא את הסקירה שלנו בשביל לדעת מה עדיף לכם הכי הרבה במסגרת חגיגה בתוך גן אירועים בשרון: קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי.

קייטרינג בשרי – קווים לדמותו

בשר אינו מוצר שהציבור רגיש אליו ברמה הרפואית, רק התדמיתית, על רקע עליית התנועות הטבעוניות של המאה ה- 21. מבחינת ביטחון רפואי, מדובר על מוצר מאכל שנחשב בריא בקרב רוב הצעירים, כאשר חלק מגילי 30+ עשויים שלא להיות מורשים לאול בשר אדום, אבל מטעמי שמירה על הבריאות. כמובן שיש להבדיל בין בשר בריאות מיוחד לשומרי משקל ובריאות, שזכה לכינוי "סינטה" , לבין בשר המתאים לאוכלוסייה הצעירה יותר שאינה מחויבת בשמירה זו. הסינטה פחות שומני ומכיל כמעט רק רכיבים יבשים לאכילה ישירה.

קייטרינג בשרי לחתונה

קייטרינג חלבי – קווים לדמותו

רוב הסיכויים שגם אם תזמינו טבעוניים רבים לחתונה, הם לא יעשה מזה עניין כמו שהם עושים לחברות קייטרינג בשריות. המנוסים שבהם אפילו יזהו במה יש ובמה אין חלב, ומי שזיהה כזה דבר, סביר שיבקש להחליף את המנה. הקייטרינג החלבי מבוסס על מאכלים יהודיים מסורתיים של חג שבועות לצד מאכלים רגילים שחוגגים עמם בכל העולם. הקייטרינג החלבי אינו מיועד לרגישים ללקטוז נקודה. אם יש לכם במוזמנים אנשים שהם כאלו, חובה ליידע את חברת ההפקות של גני אירועים בשרון על מנת למנוע את אכילת הפריטים והחלפתם בפריטים אלטרנטיביים מתאימים.

קייטרינג חלבי לחתונה

מסקנה: לכו עם הלב שלכם

יש שיאהבו מאכלים חלביים המבוססים על חביתיות, ביצים ומשקאות ממותקים עם חלב, ויש שיאהבו קייטרינג בשרי עם תה או קפה שחור בסיום האירוע. אנו ממליצים לכם לבחור על פי טעמכם. כל אדם אוהב סוג שונה של מזון, ולכן בראש ובראשונה לכו עם מה שאתם חושבים. חשוב מאד להעביר לחברת הקייטרינג כל מידע על מוזמנים שיגועו אל אולם אירועים בשרון אשר סובלים מרגישות ללקטוז, לשומן, וכד'. בדרך זו יסופקו להם מאכלים טראנס שומניים ללא חלב פרה, אשר ידועים כמתאימים לצריכה שלהם: ללא לקטוז, טבעוניים במקום חלביים, וכד'. מאד מומלץ לבחור את הקייטרינג לפי עצמכם ואחר כך לדאוג למנות-אלטרנטיבית לאורחים, ולא עפ"י תביעותיהם של האורחים כי לעולם לא תצאו מכך. קודם בוחרים לבד ואז מבצעים התאמות ואספקת מנות אלטרנטיביות לסועדים מיוחדים.