מקומות לאירועים עסקיים בשרון

אירועים עסקיים בשרון – במתחם אירועים בוטיק המציע מגוון רחב של מקומות לאירועים, החל מגני אירועים קטנים כגדולים ועד אולמות הבוטיק. אירועים עסקיים כמו חברה, הנהלה, וועד, מלכ"רים וכד' נחגגים כאן חדשות לבקרים, וזוכים לתשומת לב רבה מצד המוזמנים. אם גם אתם מעוניינים לשדרג את רמת האירוע שלכם, בואו לחגוג אתנו באווירה קסומה ומלכותית.

גני אירועים קטנים

מתאימים בעיקר לאירועים בפורום מצומצם כמו הנהלה, בכירים או כל אירוע אחר בו ישנם מעט משתתפים, כמו למשל אירועים של מיזמים וסטארטאפים קטנים. גני אירועים אלו יכולים לאכלס כמה עשרות או מאות בודדות של אנשים, ומזכים את הנוכחים במרחבים רבים, נופים עוצרי נשימה וריהוט גן נוח שעוצב בידי טובי האדריכלים.

גני אירועים גדולים

המקום בשבילכם לחגיגת כל סוגי אירועי הענק, כגון מפגש של נציגי כמה חברות ועסקים, כנסים עסקיים וגם אירועים פנים חברתיים/ארגוניים מרובי משתתפים. כאן ניתן לחגוג אירועי השקה לחברה/לארגון, כנסים ועוד. התפאורה, הריהוט ואיכות האירוח בכללותהּ יהיו בלתי נשכחים וירגשו אתכם כל פעם מחדש.

אולמות

גם אולמות אירועים נועדו לחגיגת אירועים גדולים ומרובי משתתפים. הם משמשים בעיקר בעונות הסתיו והחורף, אולם גם בעונות החמות ניתן לחגוג כאן ללא הגבלה, עם מערכת מיזוג אוויר מרכזית מתקדמת וריהוט נוח ומעוצב. באולמות שלנו ניתן למצוא מקום למעט או להרבה משתתפים בהתאם לסוג האירוע.

גן הטרסה – מתחם האירועים העסקיים והארגוניים של ישראל

בגן הטרסה תוכלו למצוא את כל הנדרש לחגיגת האירוע והכנתו בצורה הטובה ביותר. החצרות, הגינות ומשטחי הריצוף מעוררי התפעלות, וכמוהם איכות הריהוט. כאן, תיהנו ממרחבים נרחבים וגדולים ותוכלו להזמין את האורחים שלכם לפסוע ולרקוד או לשבת בצדי האולם או הגן בניחותא. האולמות והגנים שלנו מעוצבים באופן מקורי על בסיס עיצוב אדריכלי בעל איכויות נדירות. הגנים מעוצבים, מטופחים ומתחדשים בכל עת בהתאם לנורמות העיצוב המודרניות בכל הזמנים. גן הטרסה בשרון מציע לכם חוויה נדירה של אירוע סוחף ובמקום נוח, פופולרי ומעוצב למשעי. אם גם אתם מחפשים רמה אחרת לאירוע שלכם – גן הטרסה הוא המקום לממש זאת.

פנו אלינו למידע נוסף על כינון אירועים ארגוניים ועסקיים בכל הרבדים!