אסקייפ רום - כל מה שצריך לאירוע מקורי

אם גם אתם מעוניינים בחוויה משכרת חושים באירוע שלכם, או רק כחלק ממנו, אנו ממליצים מאד ללכת לאסקייפ רום. אסקייפ רום יכול להכיל אירועים שונים, המוניים ואינטימיים כאחד. ההבדל בין אירוע המוני לבין אינטימי מאד גדול, ועל פיו ניתן בקלות למצוא את חדר הבריחה הרצוי והמוצלח ביותר להגשמת מטרת הבילוי.

חדר בריחה לקבוצות המוניות

כאשר המוזמנים שלכם מאד רבים, ואתם מצליחים למלא את המקסימום CAPACITY של חדר הבריחה, אנו ממליצים על הגרסה להמונים, כמובן. בגרסה זו רף ההפחדה הוא מקסימלי אבל אל חשש, אתם עם עוד אנשים. המטרה שלכם היא לברוח מהמשחק ולצאת החוצה מהחדר, כשבדרך דמויות מפחידות צועקות עליכם ממסתורין, משמיעות קולות מוזרים ומשתמשות בצעדים שונים למנוע מכם להתקדם. אתם צריכים באמצעות תחכום ועורמה להתגבר על כך ולמצוא את פתח היציאה מהחדר. כל משתתף פועל לבד, והמנצח הוא מי שמצליח לצאת ראשון. מתאים לערבי כיף לעובדים, ערבי וועד ואירועים עסקיים משולבים.

חדר בריחה לקבוצות אינטימיות וחברים טובים

בחדר בריחה זה המטרה היא ליכוד הקבוצה ולא תחרות בין פרטיה. חדר הבריחה הזה מכיל אוסף של חידות לפתרון חידה בלשית או מניעה מגיבור הסיפור, שהוא האיש הרע בו, לבצע את זממו. הדרך לפתרון המשחק אינה פשוטה, ועוברת בכל מיני רמזים שיהיו פזורים לאורך המשחק. חלקם יהיו כתובים פשוטם כמשמעם וחלקם מצוירים או רשומים ברמיזה. המשחק נפתר על ידי כל חברי הקבוצה בייחד, או על ידי מעגל החברים כולו בייחד, ולכן זו הזדמנות לבלות זמן איכות עם האנשים הקרובים לכם ביותר.

בחירת חדר הבריחה האולטימטיבי

אם אתם מגיעים לבד, פשוט לכו עם הלב שלכם ובחרו בחדר הבריחה שהכי מדבר אליכם. אבל אם אתם עם קבוצה, חשוב להכיר את יחסי הגומלין שלכם עם הפרטים בה, ואת התנהגות הפרטים בתוך הקבוצה, ועל פי זה להחליט. אם מדובר בקבוצה שהפרטים בה כל הזמן מתחרים בניהם ולא מפרגנים, אנו ממליצים על חדר הבריחה עם האימה, שמטרתו היא לברוח ממנו כמה שיותר מהר. אם מדובר בקבוצה מלוכדת עם חברים טובים, אין כמו חדר בריחה מגבש המבוסס על פתרון חידות בצוותא במטרה לסיים את המשחק יחדיו לפרטים נוספים לחצו כאן - http://www.bermuda-quest.co.il.