אוכל מוכן כשר לפסח

אם גם אתם מעוניינים לספק לעצמכם ארוחת חג מדוגמת ביותר, אין כמו אוכל מוכן כשר לפסח מטעם שירות הסעדה מקצועי. כמה פעמים ארגנתם את הסדר ולא יכולתם לחשוב על ארגון הארוחה הענקית שהיה עליכם להכין? כמה פעמים ארגנתם אירוע בפסח וגיליתם שנתקעתם בלי אוכל כשר להגיש לאורחים? בדיוק בשביל הרגעים האלה אנחנו פה. אנחנו מכינים אוכל מוכן כשר לפסח ברמת בוטיק, כשהוא טרי וארוז היטב, ומגישים אותו לכל המתעניין, במחירים אטרקטיביים.
 
אוכל כשר לסדר פסח
 
אנו מכינים אוכל מוכן כשר לפסח לסדר הפסח עבור משפחות וארגונים גדולים. אנו מכינים את סעודת החג הקלאסית כמו בכל בית, המבוססת על קערת הפסח, ובנוסף מעטרים את השולחן במאכלים על פי הזמנתכם. הכל כשר, מבוסס על קמח מצה ומכיל אך ורק חומרים כשרים לפסח.
 
אוכל כשר לאירוע בפסח
 
אם תזמנתם את האירוע שלכם לפסח רחוק מהחג, ולא התחקתם אחרי עובדה זו בזמן, ייתכן כי ביום האירוע תמצאו את עצמכם ללא מאכלי פסח. זה קורה המון כאשר סוגרים תאריכים, ולא מקפידים לבדוק האם זה חג. כאשר זה קורה בפסח, ולא הכנתם אוכל לפסח זה עלול להעיב על האירוע, אך בדיוק בשביל זה תוכלו לפנות אלינו לאספקת אוכל מוכן כשר לפסח במיוחד עבור האירוע שלכם, בתאריך בו הוא תוזמן.
 
מחירי אוכל מוכן כשר לפסח
 
תמחור השירות נקבע על פי היקפו וסוגי המאכלים אשר הוזמנו. סל מזון בסיסי לפסח הכולל מצות ומאפים אותנטיים לחג יהיה, מטבע הדברים, הזול ביותר, בעוד הזמנת מאכלי פסח יוקרתיים על בסיס מאכלי בשר, עוגות כשרות לפסח וכד' תהיה יקרה יותר. מבחינת היקף האוכלוסייה שתסעוד לצדכם, הגדלת המחיר לא תהיה לינארית בקו ישר על פי ההגדלה שתבצעו, אלא יהיו מחירים סיטונאיים שיאפשרו לכם לצרוך מנה בודדת במחיר נמוך יותר מהמחיר למנה בודדת או למנה המחולקת בקרב מעט סועדים. 
 
מדוע חשוב לבחור שירות הסעדה מקצועי לפסח?
 
פלסיו אירועים - רק בשירות כזה של יוכלו להציג לכם תעודות כשרות אותנטיות ומקוריות של הגורמים המוסמכים, הגשת המאכלים תיעשה באצילות ובמקצועיות, והם יהיו תמיד מיוחדים וטעימים להפליא: נסו ותיווכחו, אם רצונכם לחגוג חג פסח טעים במיוחד!